Забирай свій подарунок назад. Якби ж я тільки знала яку ціну мені доведеться заплатити – кричала на весь будинок чоловікові Оксана

Олег та Оксана в очах багатьох були ідеальною парою. Вони були успішні та перспективні молоді люди, які будували кар’єру та ставили собі правильні цілі.

Оксана була красивою та розумною жінкою, але Олегу це взагалі не подобалося. У нього в уяві існував інший образ щасливої сім’ї – чоловік заробляє гроші, а жінка облаштовує сімейний затишок.

Оксана ж не хотіла бути домогосподаркою, а завжди прагнула до рівності. Вона заробляла не менше чоловіка, однак Олег примушував її і надалі займатися побутом. Після роботи він приходив додому, вмикав телевізор та відпочивав, а Оксана змушена була готувати вечерю.

Навіть не сміла щось говорити про те, що втомлена й теж хоче відпочинку, адже чоловік одразу пропонував залишити роботу. Ніби то, якщо втомлюєшся, то краще сиди вдома та борщі вари.

Оксана часто думала про те, що не варто було виходити заміж за Олега, оскільки бачення сім’ї у них двох надзвичайно різне. Вона хотіла з часом і дітей, але не була впевненою, чи Олег зможе забезпечити її потреби і потреби дітей.

Про розлучення вона не задумувалася, поки не трапився один випадок.

Оксана ішла на роботу на пів 9, а Олег – на 10. Цього ранку вона поспішала, оскільки встала трохи пізніше, ніж зазвичай. Вона вже взувалась в передпокої, коли виглянув чоловік.

— Ти куди це біжиш? А каву мені зробити, а сніданок на стіл поставити? – запитав він.

Оксана відповіла, що дуже спізнюється, але Олега це нітрохи не збентежило:

– Навіщо мені твоя робота? Я голодний і кави ще не пив.

Тоді Оксана вже не витримала. Такий тон чоловіка був останньою краплею. Вона покрутила обручкою та віддала її чоловікові.

– Тримай світ подарунок, а я знову хочу свободи.

Оксана спершу думала, що погарячкувала, але до кінця дня зрозуміла, що відчула полегшення.

Згодом вони розлучилися, і кожен відповідав самостійно за власне життя.