Політка конфіденційності

Користування ресурсом

✔ Копіювання матеріалів сайту Публікація можливе лише після погодження з адміністрацією нашого сайту. У всіх інших випадках категорично заборонено!

✔ Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець.

Вбудований вміст з інших веб-сайтів

✔ Статті на цьому сайті можуть містити вбудований вміст (наприклад: відео, зображення, статті, пости соцмережі Facebook на інших продуктів компанії Meta, тощо). Вбудований вміст з інших сайтів веде себе так само, як би користувач відвідав інший сайт.

✔ Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати файли cookie, вбудовані додатки відстеження третіх сторін та стежити за вашою взаємодією з цим вбудованим вмістом. Зокрема відстежувати взаємодію з вбудованим вмістом, якщо у вас є обліковий запис і ви увійшли на цей сайт.

Які права ви маєте відносно своїх даних

✔ Якщо у вас є обліковий запис на цьому сайті або ви залишили коментарі, ви можете подати запит на отримання експортованого файлу особистих даних які ми зберігаємо про вас, включаючи всі дані, які ви надали нам. Ви також можете вимагати, щоб ми стерли будь-які особисті дані, які ми маємо щодо вас. Це не включає будь-які дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних, правових та цілях безпеки.

Зміна правил даної політики конфіденційності

✔ Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до цих правил. В цьому випадку на сайті буде опубліковане відповідне повідомлення про зміни.

✔ Призначена для користувача Політика конфіденційності може бути змінена Адміністрацією в однобічному порядку. З моменту публікації Зміненого варіанту Політики конфіденційності, на сайті Публікація. Користувач вважається повідомленим про умови Політики конфіденційності, що змінилися.

✔ Незнання правил Політики конфіденційності не звільняє від необхідності їх виконання.