Поліцейські були змушені силою відкрити двері, щоб зайти всередину квартири. Те що вони побачили в коридорі вражає до глибини душі

Цю історію мені розповіла моя знайома, і почуте вразило мене до глибини душі. Двадцять років тому маленького чотирирічного хлопчика залишили вдома одного. Дитина плакала під дверима, поки сусіди не зрозуміли, що щось не так. Виявилося, що батько покинув сина, а сам поїхав з міста назавжди. У багатоквартирному будинку вже другий день люди чули, як плаче хлопчик. Спочатку вони не звертали увагу на плач дитини, тому що думали, що хлопчик вepeдує, але коли ոлач було чути і вночі і на наступний день, сусіди зрозуміли, що щось не так.

Вони стукали в двері хотіли покликати батька дитини, але їм ніхто двері не відкрив, тому вони викликали поліцію. Через тридцять хвилин приїхали поліцейські і зламали двері і зайшли всередину квартири. У коридорі сидів маленький хлопчик і плакав. Олексія відвезли в лik_apню, де привели в порядок і нагодували. Кілька днів він був у лікарні. Хлопчик був виснажений, бо два дні нічого не їв. Батька дитини так і не знайшли, а його мати nомеpла під час пологів, тому хлопчика віддали в дитячий 6удинок.

Історія про покинуту дитину швидко розлетілася по місту і його захотіла всиновити молода пара. Спочатку вони приходили в дитячий будинок і приносили йому іграшки і солодощі, а потім всиновили. У Олексія були ոроблеми з розвитком: він боявся людей, сторонніх звуків і не вмів добре говорити. Але через рік хлопчик наздогнав у розвитку своїх ровесників. Він був дуже слухняним, вихованим і завжди слухався батьків. Після школи він вступив до університету і вчився на журналіста. Хлопець почав працювати на телебаченні ведучим і став дуже відомою особою в своєму місті.

У нього була дуже красива дикція і вимова, і зовнішність, тому його почали запрошувати в різні радіо- і телепроект, він вів багато передач і концертів. Одного разу з ним захотів зустрітися рідний батько, який не бачився з хлопцем двадцять років. Колись він залишив сина в квартирі: дитині тоді було всього чотири роки. Зараз чоловік дізнався, що його син виріс і став відомим телеведучим — тому захотів побачити його. Хлопець вирішив не спілкуватися з рідним батьком.

Він вважає, що у нього вже є рідні батьки, які виховали його, а чоловік, який покинув його, не гідний уваги — і він не хоче нічого про нього знати. А ви як думаєте, чи правильно чинить Олексій?