Чоловік вигнав дружину і став жити у їхній квартирі зі своєю коханкою. Тільки незабаром вдома з’явився дуже страшний запах. Жити у квартирі було неможливо. Те що було далі просто дивує

Олександра та Максим разом прожили двадцять років. А потім чоловік їй зрадив. Немає нічого образливішого, ніж зрада. На жаль, часто буває, що жінка присвячує чоловікові найкращі роки свого життя, народжує для нього дітей, дбає про нього довгі роки. А коли з віком вона втрачає свою привабливість, чоловік легко змінює її на іншу. Саме це сталося у цій історії. Максим віддав перевагу вірній дружині молодій коханці.

Зрозуміло, для Олександри це стало болючим ударом, вона вважала, що чоловік цінує те, що вона для нього зробила. Але Максимові були байдужі почуття дружини, він думав лише про себе. Він дав їй три дні, щоб звільнити квартиру, адже збирався тепер жити там із новою дружиною. Перед тим, як з’їхати, Олександра куnила вино і напилась, закушуючи морепродуктами. Тут у її голові народилася ідея, як помститися колишньому чоловікові.

Вона прожила у цій квартирі баrато років, тож знала кожну щілину. Вона сховала в меблях залишки своїх закусок. Спочатку Максим був дуже радий і вкрай задоволений своїм життям з новою обраницею, але потім у квартирі утворився сморід. Він викликав службу прибирання приміщень, але навіть після цього сморід не зник. Жити у квартирі було неможливо. Чоловік виставив її навіть на продаж, але ніхто не хотів купувати. Тільки Олександра відгукнулася на пропозицію і купила квартиру за ціною, яка була значно нижчою від ринкової вартості. Все б нічого, але меблі після продажу Максим переніс у свою нову квартиру.