Секрети вирощування великого часнику на вашій ділянці

Якщо казати об’єктивно, виростити часник на дачі буває дещо складно. То він гниє, то не росте, тому складнощі іноді стають причиною відмови від цієї культури. Але ж можна спробувати ще раз та виростити врожай великого розміру, який буде радувати та стане результатом обґрунтованої роботи.

Часник добре росте там, де добре підживлений ґрунт. Якщо він буде містити достатню кількість органічних речовин, врожай буде вдалим. Якість ґрунту впливає на розмір часнику приблизно на 80%, а решта залежить від певних нюансів, про які і піде далі мова.

Посадковий матеріал

Якщо посадковий матеріал зовсім слабкий, чекати часник можна тільки розміром з вишні. Досвідчені городники рекомендують використовувати часник з невеликою кількістю зубків — 3-4 буде достатньо.

При висаджуванні озимого часнику заглиблення роблять на висоту 3 голівок. В цьому випадку вони без проблем перезимують, а навесні підуть в активний ріст. І це є головний секрет вдалого врожаю із великими часниковими голівками.

Для висаджування обирайте добре освітлені ділянки. Борозенки мають бути глибиною 10 см. Відстань між рядками — 25 см. Пам’ятайте, якщо на цій ділянці до цього часу росла картопля, вона не підходить для нової часникової грядки.

З позитивних попередників можна назвати: кабачки, капусту, огірки, кріп, петрушку. Для вирощування часнику обирайте сорти: «Касабланка», «Титан», «Олексіївський»,, «Софіївський», «Любаша».