Прості засоби, які допоможуть захистити ваш урожай від слимаків

Часто виникає таке питання, чи є такі ділянки, на яких не живуть слимаки? Я розпитав у своїх знайомих, серед них таких не знайшов. Звичайно, у кого-то більше, у когось менше, але все одно вони присутні.

З капусти їх проганяють столовим оцтом. Зрозуміло, що через якийсь час обробку доводиться повторювати.

Грядки обсипають тютюновим пилом, пекучим перцем, гірчицею, а по периметру вкопують кілька пластмасових стаканчиків, в які наливають пиво. За ніч там гине велика кількість слимаків. Пиво краще брати темне.

Для знищення слимаків використовують також нашатирний спирт. На 1 літр води беруть 1 чайну ложку нашатирного спирту. Таким розчином обробляють рослини по листу і під листям.

Виявляється, вони гинуть від дії суперфосфату і мідного купоросу. Якщо ці добрива насипати в місцях їх скупчення, то слимаки моментально гинуть.

Інша справа, що не скрізь і не завжди ці добрива можна застосовувати, але ось біля квітів варто спробувати, тим більше, що слимаки великі любителі хости.

Звичайно, ніхто і не говорить, що боротьба зі слимаками легка справа. Але якщо набратися терпіння, застосовувати не одне, а кілька засобів, щоб подивитися, яке з них більш ефективно спрацює у вас на ділянці, все вийде.

Застосовуючи всі ці методи, на своїй ділянці помітно зменшиється поголів’я слимаків та равликів. Результатом цього став врятований урожай капусти, та й інших овочів і квітів.